půllitrovka Boro květ života matný projmutý

Půllitrovka Boro je láhev z velice lehkého borokřemičitého skla, české ruční výroby. Společně s českými skláři jsme navrhli sérii BORO s expanzními špunty které zajistí dokonalou nepropustnost. Lahve ze sério BORO o objemu 500 ml jsou navíc uzpůsobeny tak, aby pasovali do všech držáků v autech.

Květ života na dně či stěně láhve představuje energii růstu a života. Je nejen estetický, ale zároveň se již po staletí využívá pro své léčivé a harmonizační účinky, dodává energii a působí ochranně. A co že to přesně dělá s vodou? Dokáže ji to revitalizovat a oživit. Pitná voda totiž tím, že dlouhosáhle putuje potrubím, ztrácí svou přirozenou energii. Dokonce bylo prokázáno, že krystaly takto upravené vody mají šestiúhelníkovou strukturu, což je signálem její zvýšené míry energie a životní síly. Je to zkrátka alchymie, která vodě zlepšuje chuť a dodává jí příznivější účinky na náš organismus. 

Rozkvetlou sérii navrhla talentovaná jsem_svva .

Koupí každé lahve posíláme 30 Kč na dobrovolnický ekologický projekt Trash Hero Czech Republic, která pomocí těchto peněz bude moct organizovat úklidy po naší zemi.

Objem: 500ml

Váha: 206g

700,00 Kč